Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipy

5. 2. 2006

1.Mami děti se mi smějí že mám velké nohy!Ale nemáš.Dej si
boty do garáže a pojd obědvat.

2. Chlapeček sedí vedle hromady disket a v rukách má velký
podkovový magnet.Na tatínka, který pracuje ve vedlejší
místnosti, křičí:"Tati, ošidili tě, ani jedna není magnetická!"

3. Pane doktore, syn mi onemocněl, " volá na středisko tatínek. "Jaké má příznaky?""Zítra ve škole písemku z matematiky. "

4. Ptá se maminka Pepíčka: "Bolelo to moc, když jsi sletěl
ze žebříku?" - "Ani ne, až když jsem dopadl na zem!"

5. "...a co jste měli dnes ve škole od tří do čtyř?" - "Hlad, maminko!"

6. "Mami, dáš mi dvě koruny na lízátko?" - "Ale Pepo, vždyť už jsi velký kluk!" - "Tak mi dej dvacku na pivo!"

7. Malá Monika povídá mamince: "Pepíček mi dnes pořád sahal na ruku, ale já pokaždé ucukla." - "To jsi udělala moc BRdobře. A co na to on?" - "Nic, zůstal v tom bazénu kam spadnul a utopil se!"

9. Dopis ze školy v přírodě: "Milí rodiče. Mám se dobře. Včera jsme se s klukama učili boxovat. Kartáček na zuby, kelímek, pastu na zuby a další nepotřebné věci posílám v balíku. Váš Jenda."

10. "Mami! Co ukážeme tatínkovi jako první: díru v koberci, tvůj nový klobouk, nebo mou žákovskou knížku?"


12."Chtěla jsem se vzdělávat, ale naši mi nechtěli koupit tu nedůležitějí učební pomůcku." - "A co jsi chtěla studovat?"
- "Autoškolu!"

13."Jimmy, proč sis neumyl obličej? Je na něm vidět, co jsi měl dnes ráno k snídani." - "Co to bylo?" - "Vajíčka." - "Omyl, pane učiteli. Ty jsme měli včera!"

17.Pan Kalianko si prohlíží žákovskou knížku syna a ptá se:"Jak je to možné, že ze všech předmětů máš pětky a z dějepisu ne?"- "Protože jsem z něj ještě nebyl zkoušený!"

18.Matka se vrátí z práce a na stole má lístek:"Vrátil jsem se ze školy dřív, protože mně hrozně bolela hlava a žaludek.Najedl jsem se, vzal si prášek a šel jsem hrát fotbal!"

20.Ptá se Pepa Kalianků: "Co bude dnes k večeři?" - "Už jsi zase hladový? Vždyť to není ani půl hodiny, co sis okusoval nehty!"

23.Kalianko u zkoušky: "Jak se jmenuje největší česká přehrada?" - Nevím." - "Jak to že ne, když bydlíte od ní hodinu pěšky. Jděte se podívat na tabuli u mostu." - "..." - Tak co tam je napsáno?" - "Praha 210 km!"

25.Pan učitel se ptá Pepíčka Kalianků: "Bydlíš u Čertovy stěny, tak nám řekni, kde se tam vzaly ty kameny." - "Nevím!" - "Přinesl je tam ledovec. A kam zmizel ten ledovec?" - "Šel pro nové kameny ??"

27."Žáci - jak nazýváme člověka, který předstírá, že je nemocný?" - "???" - "Napovím: hyp... hyp..." - "Hurá!!!"

28.Baví se pan Kalianko se šéfem: "Nejraději vzpomínám na druhou třídu!" - "Já taky, to byly krásné tři roky!"


30.Martínek se ptá paní učitelky: Paní učitelko můžu si skočit na záchod? A paní učitelka odpoví: Klidně jestli tam doskočíš.

32.Slečna k panu Kaliankovi: "Čtete taky Shakespeara?" - "Ne, kdo to napsal?"36.Pan Kalianko pozve na Silvestra návštěvu a aby se pochlubil, pošle dceru do sklepa pro to nejlepší víno. Dcera se po chvíli vrací, nenese nic a tak se jí Pepa ptá, proč. "Já bych přinesla, ale soused si u svýho sklepa vyměnil zámek!"41.Mamííííí!!!!!!No copak?Mě opuchl prst.A jak jsi to poznal?Nevejde se mi do nosu!!!
42.Reklama: Kolo přejíždí hodinky na silnici, ty zůstávají nepoškozené.Komentář: Toto jsou hodinky RolexNáklaďák přejíždí hodinky na silnici, ty zůstávají nepoškozené.Komentář: Toto jsou hodinky RolexVlak přejíždí hodinky na kolejích, ty zůstávají nepoškozené.Komentář: Toto jsou hodinky RolexKladivo rozbíjí hodinky, ty jsou rozbité na drobné kousky.Komentář: Toto je nářadí Narex!


44.Děti skáčou z letadla. Vyskočí první, zatáhne a otevře se mu padák. Skáče druhý, zatáhne a otevře se mu padák. Skáče třetí, zatáhne a vysype se mu hromada jogurtu. Nelení a zatáhne za záložní a zase jogurty. Neví co dělat a začne si prohledávat kapsy. V jedný najde lístek: Milý Filípku, přibalila jsem ti s sebou trochu Monte.


46.Na drátě visí tři netopíři,dva hlavou dolů a třetí hlavou nahoru. Baví se ti dva normálně s hlavou dolů:Hele,nevíš co se mu stalo????? Omdlel,nevidíš????


49.Vsadí se 3 netopýři,který vypije víc krve.Sejdou se po 1hodině. (Jeden má krvavé zuby,druhý krvavou hlavu a třetí je krvavý celý) První říká:"Vidíte to stádo ovcí?!To jsem celé vypil".Druhý říká:"Vydíte to stádo krav,psa a baču?!To jsem celé vypil".Třetí říká:"Vydíte támhle ten sloup?!Vyborně,ale já ho neviděl.

52.Maturitní otázka za nejtužšího socialismu: Jaká je vaše nejoblíbenější historická osobnost a proč právě Lenin?


54.Kdy byla vynalezena záporná čísla? Když se začalo měřit IQ u blondýnek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

diky moooc

(werulka:o), 21. 4. 2006 22:10)

podivejte se na www.7trida.estranky.cz
dikyy

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(???????????????????????????????????, 9. 4. 2006 13:51)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPROOOOOOOOOOOOOOOOOOOVKAAAAAAA

(JE TO BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!, 7. 4. 2006 17:18)

NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


CHCI UPLNE STEJNOU PROC MI JI NIKDO NEUDELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Chvála

(Werča, 6. 4. 2006 17:25)

Je to tu fakt nej.Moc se mi tu líbí.

Zvikacky

(eliska v.3.b Prosim pridej hacky., 29. 3. 2006 16:38)

Pepicek je ve skole a pani ucitelka se ho pta;pepcku kdyz
ti maminka da 3.balicky zvikacek a tatinek 4.balicky
zvikacek co budes mit ? Svezi dech.odpovi pepicek.